SZABLON CV

Wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie szablon CV i rozpocznij proces kreowania własnego CV.

W kolejnym kroku wypełnij dane o sobie takie jak: imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, adres email, numer telefonu dla wybranego szablonu CV. Raz wybranego szablonu CV nie można zmienić.

Za pomocą kreatora istnieje możliwość dodania zdjęcia do swojego CV. Kreator umożliwia kadrowanie zdjęcia, dzięki czemu idealnie dopasujesz swoje zdjęcie do szablonu cv.

Kolejną ważną informacją w szablonie cv jest informacja o wykształceniu, gdzie umieszczamy przebyte kolejne stopnie edukacji. Należy pamiętać, aby kolejne etapy naszej edukacji wymieniać w kolejności chronologicznej.

Przykład:

10.2013 - 06.2017 - Uniwersytet - Studia licencjackie
10.2013 - 06.2017 - Uniwersytet - Studia magisterskie

Przebyte doświadczenie zawodowe

Pamiętajmy o tym, by nie umieszczać informacji o nie istotnym posiadanym doświadczeniu zawodowym dla firmy, do której aplikujemy. Wszelkie informacje o doświadczeniu się przydatne w przypadku nie posiadania zbyt wielkiego doświadczenia.

Umiejętności

W tym punkcie wypisz swoje umiejętności i dodatkowe kwalifikacje. Posiadasz prawo jazdy? Warto poinformować o tym fakcie pracodawcę. Zamiast "Dobra znajomość komputera" napisz jakie programy potrafisz obsługiwać. Znasz HTML na takim poziomie, żebyś mógł edytować strony internetowe, napisz o tym! Na języki obce przyjdzie pora w kolejnej sekcji.

Języki obce

Napisz jakie języki nie są Ci obce. Zaznacz na jakim poziomie znasz danym język. Matura podstawowa z języka angielskiego oznacza, iż znasz język angielski na poziomie B1. Zdanie matury rozszerzonej pozwala Ci posługiwać się językiem na poziomie B2.

Kursy i szkolenia

Posiadasz certyfikaty potwierdzające twoje umiejętności i kwalifikacje? Odbyłeś kurs po którym otrzymałeś certyfikat? W tym punkcie wypisz wszystkie informacje dotyczące kursów i szkoleń. Posiadasz uprawnienia do wózków widłowych, a aplikujesz na stanowisko sprzedawcy - NIE PISZ O TYM!

Zainteresowania

Czytanie książek to pasja wielu osób i na pewno jest interesującym hobby dla naszego przyszłego pracodawcy. Zainteresowanie sportem i znajomość sportowców jest ważnym czynnikiem dla osoby ubiegającej się o pracę dziennikarza sportowego.

Osiągnięcia

Stworzenie strony internetowej jest wystarczającym osiągnięciem, aby napisać o tym w swoim CV. Umieszczanie informacji o tym, że byłeś przewodniczącym klasy lub skarbnikiem w szkole nie jest dobrym pomysłem.

Linki

Chciałbyś się podzielić z pracodawcą ważnymi adresami stron internetowych? Jeżeli tak to sekcja idealna dla Ciebie.

Podział strony

Element używany do podziału stron w CV. Efekt użycia sekcji "podział strony" jest widoczny w podglądzie CV lub po zapisaniu CV. Podział strony powoduje zakończenie strony w miejscu, którym występuje element.

Sekcje występujące po elemencie podziału strony, będą wyświetlane na kolejnej stronie szablonu CV.